لیست صفحات
شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 719
تاریخ انتشار:

دروازه غربی تهران تغییر می کند

شهر قدسی ها _ با بهره برداری از تقاطع های  پل های کاروانسرا سنگی 1 و 2 که باید همزمان با تکمیل پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم صورت پذیرد، میدان آزادی که طی 5 دهه مبدا ورودی پهنه غربی پایتخت تلقی …
دسته بندی(ها): اخبار اصلی, عمرانی
ارسال کننده:

شهر قدسی ها _ با بهره برداری از تقاطع های  پل های کاروانسرا سنگی ۱ و ۲ که باید همزمان با تکمیل پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم صورت پذیرد، میدان آزادی که طی ۵ دهه مبدا ورودی پهنه غربی پایتخت تلقی می شده است، این جایگاه را به تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲  واگذار می کند و به این ترتیب خودروهایی که از محورهای مواصلاتی کرج- تهران به سمت پایتخت در حرکت هستند، می توانند با انتخاب مسیر بزرگراه شهید حکیم به سایر محورهای شبکه معابر بزرگراهی شهر تهران ارتباط یابند.

دکتر جمال بافرانی که در نخستین جلسه از سلسله نشست های تخصصی عمران شهری با موضوع بررسی “تاثیرات اجرای تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ بر کیفیت زندگی شهری” سخن می گفت، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: زیربار رفتن تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ علاوه بر تاثیرات قابل ملاحظه ترافیکی همچون خروج برخی از محلات منطقه ۲۱ از بن بست موجود و برقراری ارتباط موثر بزرگراه های فتح و شهید لشگری با آزادراه تهران- کرج، ثمرات متعدد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در بر خواهد داشت.

وی با بیان آنکه تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ ارتباط بین شمال و جنوب آزادراه تهران- کرج و به تبع آن دسترسی های مناطق ۱۸، ۲۱، ۲۲ و شهر قدس با برخورداری از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت ساکن را تقویت خواهد کرد، گفت: با توجه به آنکه ورودی فعلی پهنه غربی شهر تهران یکی از پر رفت و آمد ترین محدوده های پایتخت به شمار می رود، نیازمند ساماندهی و توجه بیشتر بوده و این امر بدان معنا است که طراحی ها و مطالعات انجام شده در زمینه ساماندهی مبادی ورودی شهر تهران، باید به سرعت به مرحله اقدامات عملیاتی نزدیک شود.

دکتر بافرانی ساماندهی مشاغل مزاحم در محدوده اجرای تقاطع کاروانسراسنگی یک را از مهمترین اقدامات لازم در زمینه ساماندهی دروازه ورودی غربی شهر تهران دانست و از تعامل سازنده شهرداری منطقه ۲۱ با شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس در این زمینه خبر داد.

به گفته شهردار منطقه ۲۱، اقدام هماهنگ مدیریت شهری در زمینه رفع معضلات بصری و کارکردهای مزاحم در مرز منطقه ۲۱ شهرداری تهران، شهر قدس و استان البرز می تواند بخشی از اقدامات لازم در زمینه ساماندهی دروازه غربی شهر تهران را به ویژه تا پیش از بهره برداری از تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ به ثمر رساند.

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود