لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,365
تاریخ انتشار:

رفع معارضین باقیمانده پل کاروانسرا سنگی

شهر قدسی ها _ شریفی قائم‌مقام شهرداری تهران و معاون فنی عمرانی این شهرداری، محمد زاده رئیس شورای اسلامی، خراسانی رئیس شورای شهرستان و کولیوند شهردار قدس با قید فوریت از روند عملیات ساخت پروژه تقاطع غی…
ارسال کننده:

شهر قدسی ها _ شریفی قائم‌مقام شهرداری تهران و معاون فنی عمرانی این شهرداری، محمد زاده رئیس شورای اسلامی، خراسانی رئیس شورای شهرستان و کولیوند شهردار قدس با قید فوریت از روند عملیات ساخت پروژه تقاطع غیر هم‌سطح کاروانسراسنگی۱  بازدید به عمل آوردند.

طی این بازدید شهرداری تهران و معاون فنی و عمرانی شهردار تهران، از تعهد شهرداری منطقه ۲۱ برای تملک املاک معارض باقی‌مانده در پروژه احداث پل‌های تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسرای سنگی خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به دستور قائم‌مقام شهردار تهران به شهرداری منطقه ۲۱ برای تملک معارضات ملکی باقی‌مانده در این پروژه، یادآور شد: در این صورت معاونت فنی و عمرانی باید با رفع معارضات باقی‌مانده، پروژه را به سرانجام رسانده و به شهروندان تحویل دهد.

علیرضا جاوید با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی پل‌های تقاطع‌های غیره مسطح کاروانسرا سنگی ۱ و ۲، اظهار کرد: شهرداری تهران در این پروژه و به‌ویژه در پل‌های کاروانسرا سنگی ۱، هر کاری که با شرایط موجود قابل انجام بوده را صورت داده و اکنون مسئله رفع معارضات ملکی باقی‌مانده را پیش روداریم.

در حاشیه این بازدید رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس اعلام کرد: در ادامه، تعریض ضلع شمالی شهر قدس از نفت پارس تا اسماعیل‌آباد بیش از ۲۱۰ میلیارد ریال برآورد اعتبارشده که مقررشده شهرداری تهران با کمک شهرداری قدس آن را تأمین نماید.
خراسانی تصریح کرد: روان‌سازی ترافیک در محدوده تقاطع بزرگراه فتح و آزادراه تهران کرج و ورودی شهر قدس اصلی‌ترین نتیجه تکمیل تقاطع غیره مسطح کاروانسرای سنگی ۱ خواهد بود.
در ادامه دکتر دکتر شریفی که در حاشیه بازدید از مجموعه پروژه های فرامنطقه ای غرب پایتخت سخن می گفت، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: به دنبال بهره برداری از تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲، مجموعه ای از پل های مدرن و با فناوری بالا به عنوان دروازه ورودی جدید در پهنه غرب شهر تهران معرفی خواهند شد.
شریفی با تأکید بر ضرورت نورپردازی مناسب، توسعه فضای سبز و زیباسازی محیط پیرامونی تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسرا سنگی ۱ و ۲ متناسب با نقش این پروژه‌ها به‌عنوان دروازه غربی پایتخت، یادآور شد: زیر بار رفتن این پل‌های سواره‌رو نه‌تنها سبب تنظیم ترافیک در مبدأ ورودی غرب پایتخت می‌شود بلکه جریان عبور و مرور خودروها در محورهای منتهی به کرج را نیز ساماندهی خواهد کرد.
به گفته قائم مقام شهردار تهران، دقت در تأمین تعداد مناسب تابلوهای راهنمایی و همچنین جانمایی دقیق این علائم ترافیکی از مواردی است که می تواند به عملکرد بهتر تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ در توزیع متناسب بار ترافیک کمک کند و اتمام این پروژه تا پایان سال جاری از اولویت های اصلی شهرداری تهران می باشد.

لازم به ذکر است کاروانسرای سنگی ۲ هم شامل سه دستگاه پل در محل تقاطع آزادراه تهران کرج با بزرگراه شهید حکیم است که با تکمیل این پروژه، بار ترافیکی آزادراه تهران کرج کاهش خواهد یافت.مجموعه پل‌های کاروانسرای سنگی تهران بیش از ۸ هزار متر رمپ با عرض‌های مختلف دارد که برای ۱۹ محور ساخته می‌شود.

بازدید از تقاطع کاروانسرا سنگی 1

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود