لیست صفحات
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 694
تاریخ انتشار:

پیکان تهران ۲ – ماشین سازی تبریز ۲ + گزارش و حواشی در ورزشگاه شهر قدس

در حساس‌ترین بازی هفته هفتم لیگ دسته اول تیم ماشین‌سازی و پیکان به تساوی رضایت دادند به گزارش "دی اسپورت"، رقابت‌های لیگ دسته اول ایران سوم به جام آزادگان از دقایقی دیگر برگزار می‌شود و در حساس‌ترین …
دسته بندی(ها): اخبار اصلی, ورزشی
ارسال کننده:

در حساس‌ترین بازی هفته هفتم لیگ دسته اول تیم ماشین‌سازی و پیکان به تساوی رضایت دادند

به گزارش “دی اسپورت”، رقابت‌های لیگ دسته اول ایران سوم به جام آزادگان از دقایقی دیگر برگزار می‌شود و در حساس‌ترین بازی هفته دو تیم بالانشین پیکان و ماشین سازی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهدا شهر قدس به مصاف هم می روند . باید دید آیا خط حمله آتشین ماشین سازی موفق به بازکردن دروازه پیکان می شود یا پیکان همچنان به کلین شیت های خود ادامه می دهد.

تیم پیکان که فصل گذشته از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کرده است در رقابت‌های این فصل بسیار مقتدرانه ظاهر شده و عزم خود را برای بازگشت به لیگ برتر جزم کرده است. این تیم در شش بازی خود به پنج پیروزی رسیده و تنها یک بازی مساوی کرده و با ۱۶ امتیاز، ۱۰ گل زده و بدون دریافت گل در صدر جدول قرار دارد.

پیکان ۲ – ۲ ماشین سازی

گزارش بازی:

در ۱۰ دقیقه ابتدایی تیم پیکان توپ و میدان را در دست گرفت و صاحب سه کرنر و یک ضربه ایستگاهی در موقعیت عالی شد ولی منجر به گل نشد.

در ادامه نیمه نخست پیکان هرچند مالکیت توپ را برعهده داشت اما این مالکیت بیشتر در زمین خودی بود و ماشین سازی در دقایق کوتاهی که مالک توپ می شد به سرعت توپ را از دفاع به حمله می رساند و خطرناک تر ظاهر می شد.

ماشین سازان پس از توپ گیری در دفاع سریعا مهاجمین تند و تیز خود را تغذیه می کردند. در دقایق پایانی پیکان فشار زیادی روی دروازه ماشین سازان بوجود آورد اما بر خلاف روند بازی این ماشین سازی بود که روی ضدحمله به گل رسید.

در نیمه دوم باز هم این پیکان بود که مالک مطلق توپ و میدان بود اما بر خلاف روند بازی این ماشین سازان بودند که روی ضدحملات خطرناک ظاهر می شدند و می توانستند اختلاف را بیشتر کنند.

سرانجام فشار پیکان جواب داد و این تیم به یک ضربه پنالتی رسید که محمد مهدی نظری گل تساوی را به ثمر رساند اما این گل دوام نداشت و ماشین ساز در کمتر از ۵ دقیقه به یک ضربه پنالتی دست یافت و برای دومین بار به گل دوم دست یافت اما این پایان کار نبود و پیکان بار دیگر توانست بازی را به تساوی بکشاند.

گل:

(پیکان ۰ – ۱ ماشین سازی): امین قاسمی نژاد با شوتی سرکش از پشت محوطه جریمه اولین گل ماشین سازی را رقم زد.

(پیکان ۱ – ۱ ماشین سازی): محمد مهدی نظری از روی نقطه پنالتی گل اول پیکان را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود.

(پیکان ۱ – ۲ ماشین سازی): دومین پنالتی بازی اینبار برای ماشین سازی گرفته شد تا امین قاسمی نژاد برای دومین بار از ماشین را از پیکان پیش بیندازد.

(پیکان ۲ – ۲ ماشین سازی): حملات بی محابانه پیکان جواب داد و محمد مهدی نظری برای بار دوم بازی را به تساوی کشاند.

دقایق حساس :

دقیقه ۲۹: ضربه قیچی محمد مهدی نظری پس از برخورد به مدافعین از کنار دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۶: پیکان در شلوغی محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی مهاجمین در چند رفت و برگشت نتوانستند دروازه را باز کنند و در نهایت توپ توسط مدافعین ماشین سازی دفع شد.

دقیقه ۳۹: دروازبان ماشین سازی در خروج از دروازه دچار اشتباه شد ولی بازیکن پیکان نتوانست از این موقعیت بهره ببرد و توپ پس از برخورد با مدافعین راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۳: مهاجم ماشین سازی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما توپ را با بی دقتی به بیرون زد.

دقیقه ۴۴: در حالی که پیکان با فشار روی دروازه پیکان این تیم را در دفاع حبس کرده بود این ماشین سازان بودند که روی ضد حمله توسط امین قاسمی نژاد به گل رسیدند.

دقیقه ۵۳: تعلل مهاجم ماشین سازی سبب شد تا موقعیت تک به تک برای این تیم از دست برود.

دقیقه ۶۱: محمد مهدی نظری از روی نقطه پنالتی دورازه ماشین سازی را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۶۸: ارسال توپ از دروازبان ماشین سازی در پشت دفاع پیکان فرود آمد و مهاجم مهمان را در موقعیت تک به تک قرار داد اما گلر پیکان مرتکب خطای پنالتی شد و امین قاسمی نژاد از روی نقطه پنالتی برای بار دوم نماینده تبریز را پیش انداخت.

دقیقه ۸۲: حملات بی محابانه پیکان جواب داد و محمد مهدی نظری در عمق در موقعیت تک به تک قرار گرفت و گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۳ : محمد مهدی نظری شوت زیبایی را روانه دروازه ماشین کرد که دورازبان این تیم با هنرنمایی توپ را مهار کرد.

حواشی:

* با وجود اینکه بازی ۳ دقیقه دیگر آغاز می شود ، تعداد کمی هوادار در ورزشگاه حاضرند و تعدا پرسنل نیروی انتظامی از هواداران بیشتر است.

*هواداران ، داوران بازی را با شعار داوران زحمتکش و داور دوستت داریم تشویق می کنند. همچنین علیرضا فغانی از سوی هواداران بشدت تشویق می شود

* زمان شمار اسکوبورد که مدت ها و حتی برای بازی لیگ برتر کار نمی کرد از این بازی مجدد زمان را نمایش می دهد.

* در دقیقه ۲۳بازیکن پیکان مصدوم شد تا علیرضا مرزبان اولین تعویض ناخواسته را انجام دهد.

* صادق بارانی و نادر دست نشان درگیری لفظی پیدا کردند که با تذکر جدی فغانی مواجع شدند.

* با اعلام ضربه پنالتی برای پیکان نیمکت نشینان ماشین بشدت به داور معترض شدند و پس از به ثمر رسیدن گل پیکان نادر دست نشان همچنان به اعتراض خود ادامه داد تا با تذکر داور چهارم مواجه شود.

* نادر دست نشان کمی عصابی به نظر می رسد و با علیرضا مرزبان نیز درگیری لفظی پیدا کرده است

* تماشاگران حاضر در ورزشگاه علیه نادر دست نشان شعار می دهند.

گزارشگر: رضا معصومی

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود