لیست صفحات
شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 900
تاریخ انتشار:

نجوای شیرخوارگان حسینی در مصلی شهر قدس

هم زمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی شهرستان قدس نیز در مصلی این شهرستان با پیام استکبار ستیزی و دوری جستن از یزیدیان زمان برگزار شد. به گزارش  قدس خبر  – همایش شیرخوارگان…
ارسال کننده:

هم زمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی شهرستان قدس نیز در مصلی این شهرستان با پیام استکبار ستیزی و دوری جستن از یزیدیان زمان برگزار شد.

به گزارش  قدس خبر  – همایش شیرخوارگان حسینی شهرستان قدس در محل مصلی این شهرستان با استقبال بی نظیر و پر شور و شعور شهروندان شهرقدسی  برگزار شد .

در این مراسم سید کاظم موسوی سخنران مراسم عنوان کرد: فرزندان ما سربازان آینده هستند و امروز با حضور در این مراسم با مکتب امام حسین (ع) که همان استکبار ستیزی و دوری جستن از حرمله های زمان است آشننا میشوند.

وی ادامه داد: همه ما امروز با حضور در این مراسم این را زمزمه و دعا میکنیم که فرزندان ما  در دوران امام زمان (عج) قرار بگیرند و همه انها سربازان راه امام و اسلام باشند و با ظلم و استکبار بجنگند.

موسوی عنوان کرد: امام حسین (ع) با فدا کردن طفل ۶ ماه خود در صحرا کربلا این را به ما آموخت که اسکبار ستیزی و مقابله با ظلم سن و سال نمیشناسد و همه ما در هر مرحله و هر زمان باید برای این مهم آماده باشی و به فرزندان و کودکان خود نیز این پیام عاشورا را یاد بدهیم.

سخنران همایش شیرخوارگان حسینی شهرستان قدس افزود: حضور در اینگونه مراسمات و آشنا کردن طفلان شیر خواره از اغاز زندگی تربیت کرد سرباز برای ولایت و امامت است و همه ما باید این را به فرزندان خود بیاموزیم که در برابر استکبار و ظلم هیچگاه عقب ننشینند.

موسوی عنوان کرد: ما هیچگاه در برابر استکبار کم نیاورده و نمیاوریم اما امروز برخی میگویند که خسته شده ایم آنها خود خسته شده اند آیا این همایش جهانی که امروز برگزار میشود این را به آنها گوشزد نمیکند که هیچ یک از ما خسته نشده ایم و باید بگوییم ککه کسی که با امام حسین (ع) آشنا است خستگی نمیشناسد و در همه حال در برابر ظلمو استکبار زمان می ایستد.

وی بیان کرد: طفلانی که امروز در این همایش حضور دارند سربازان،مهندسان ، مدیران و تولید کنندگان و عالمان فردا هستند و همه اینها از همین آغاز با پیام عاشورا و کربلا آشنا هستند و هیچگاه با استکبار و حرمله ها و دست نشانده ها زمان ارتباط بر قرار نکرده و در همه حال در مقابل ظلم خواهند ایستاد.

موسوی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: با با حرمله های زمان هیچگاه دست نخواهیم داد و اگر کسی خود را به عنوان نماینده مردم معرفی میکند و با این ظالمان و شیاطین زمان و حرمله ها و یزیدان زمان دست میدهد از ما نیست و اگر این کار را انجام میدهد دستش بریده باد چرا که ما و مکتب ما و انقلاب ما برپایه استکبار ستیزی و مقابله با ظلم و برپا شده است.

DSCF4777 DSCF4779 DSCF4775 DSCF4786 DSCF4790 DSCF4804 DSCF4912 DSCF4913 DSCF4822 DSCF4776 DSCF4841 DSCF4835 DSCF4825 DSCF4821 DSCF4843 DSCF4848 DSCF4849 DSCF4850 DSCF4851 DSCF4855 DSCF4856 DSCF4861 DSCF4862 DSCF4863 DSCF4873 DSCF4869 DSCF4892 DSCF4865 DSCF4898 DSCF4893 DSCF4903 DSCF4919 DSCF4916 DSCF4914 DSCF4904

منبع: خبر قدس

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود