لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 2,041
تاریخ انتشار:

ورزشگاه شهر قدس استاندارد است و امکانات و امنیت خوبی دارد

 تا به حال در بازی های پیکان یا راه آهن که در شهر قدس برگزار شده کوچک ترین مشکلی نبوده  . پارسال در بازی پیکان فجر سپاسی بالای 12000 هزار نفر در این ورزشگاه بودند و بازی زیبایی دیدند ، تازه در آن روزگ…
دسته بندی(ها): اخبار اصلی, ورزشی
ارسال کننده:
 تا به حال در بازی های پیکان یا راه آهن که در شهر قدس برگزار شده کوچک ترین مشکلی نبوده  . پارسال در بازی پیکان فجر سپاسی بالای ۱۲۰۰۰ هزار نفر در این ورزشگاه بودند و بازی زیبایی دیدند ، تازه در آن روزگار ورزشگاه شهر قدس هنوز استاندارد هم نبود!  یا در بازی با تراکتور سازی که چند هزار تماشاچی داشت ، در بازی های پیکان در لیگ برتر حداقل چند هزار نفر به ورزشگاه می آمدند و مشکلی هم نبوده حتی یک مورد. راه آهن میهمان شهرقدس هست و  ورزشگاه شهر قدس سرمایه شهر ، و امید است راه اهن و هلدینگ یزدان و مسئولین  در قبال این میزبانی حداقل کمک کند این بازی مهم در شهر قدس انجام شود (راه آهن _ پرسپولیس). به هرحال من که ۹۰ درصد بازی ها ورزشگاه شهر قدس را از نزدیک دیده ام مشکلی ندیده ام  و مردم شهر قدس بسیار مهمان نواز بوده و هستند.
**********************************************************
جوابیه مهندس محمدی به سایت شهر قدسی ها
برادر عزیزم جناب آقای احمدیان با سلام،
اولا از حسن توجه آنجناب و حس شهردوستی شما تشکر مینمایم دوماً بنده خادم این مردم و شهرم بوده و سالها خون دل خوردم تا استادیوم شهر قدس استادیوم شد و بر همگان روشن است که بعد از ۶ سال راه اندازی دوباره استادیوم به همت شورای شهر و شهردار محترم فعلی بوده است. استادیوم شهر قدس همانند فرزند من است چراکه از ابتدای مراحل خرید و تملک زمینهای آن تا تهیه نقشه و احداث و هم اکنون نیز در مرحله بهره برداری همواره یکی از اولویتهای کاری بنده بوده و اکنون نیز تمامی سعی و تلاش خود را انجام خواهم داد تا این بازی نیز در شهر قدس برگزار گردد. متأسفانه بخشهایی از نقل قول خبرنگار محترم با گفته اینجانب مطابقت ندارد که پیگیر اصلاح آن می باشم.
ارادتمند
محمد محمودی
******************************
 محمد محمودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص دلیل انتقال تیم راه‌آهن تهران به استان البرز گفت: بحث اصلی باشگاه راه‌آهن این نیست که فعالیت‌‌های باشگاه به طور کامل از تهران خارج شود بلکه هدف ما توسعه فعالیت در استان‌های همجوار و غیر همجوار است به همین منظور بخشی از اقدامات باشگاه به استان البرز منتقل می‌شود ما قصد استعدادیابی و تاسیس مدارس فوتبال در این استان را  داریم.
وی افزود: در صورت فراهم بودن شرایط بخشی از مسابقات ما نیز در این استان برگزار می‌شود به هر حال امتیاز باشگاه راه‌آهن در تهران ثبت شده و همچنین دفتر مرکزی هلدینگ یزدان در این شهر قرار دارد و حتی در صورت برگزاری مسابقات راه‌آهن در کرج، اصالت تهرانی تیم حفظ می‌شود.تهرانی بودن راه‌آهن یک برند و مزیت برای باشگاه است.
محمودی ادامه داد: در حال حاضر ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان بازی‌‌‌‌های خانگی راه‌آهن است اما به دلیل مسائل امنیتی این ورزشگاه قصد داریم دیدار با سرخابی‌های پایتخت را در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار کنیم. ضمن این که بخشی از امکانات هلدینگ یزدان در شهرستان اشتهارد استان البرز مستقر می‌باشد و بدیهی است که این هلدینگ بخواهد از ظرفیت‌های البرز استفاده کند.
سخنگوی هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن درباره زمان این انتقال گفت: حداقل تا پایان فصل جاری لیگ برتر تمام بازی‌های ما در ورزشگاه انقلاب برگزار نمی‌شود. ما علاوه بر استان البرز فعالیت تیم‌هی پایه خود را به استان‌های فارس و کرمانشاه گسترش می‌دهیم.
محمودی در خصوص مخالفت هیئت فوتبال استان تهران با انتقال راه‌آهن گفت: این موضوع ارتباطی به اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیئت فوتبال استان تهران ندارد و با توجه به خصوصی بودن باشگاه راه‌آهن در هر جای که بخواهیم فعالیت می‌کنیم به طور مثال در زمان خروج فعالیت‌های  باشگاه سایپا از کرج علی‌رغم مخالفت البرزی‌ها این اتفاق افتاد.
ضمن این که در جریان این انتقال باید ضوابط و مقررات رعایت گردد باید کمیسیون ماده ۵ استان البرز و هیئت فوتبال استان شرایط انتقال را بپذیرند و با قوانین سازمان لیگ نیز همخوانی داشته باشد.
اگر راه‌آهن دولتی بود و حداقل بخشی از سهام این در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان تهران قرار داشت آنگاه دوستان حق اعتراض به این انتقال را داشتند.
وی افزود: هدف باشگاه راه‌آهن دلخوشی رییس هیئت فوتبال استان  تهران نیست بلکه براساس برنامه‌ها و چشم‌اندازهای خود فعالیت می‌کنیم. دوستان اگر دغدغه باشگاه راه‌آهن را دارند به برگزاری بدون مشکل بازی‌های این تیم در استان تهران کمک کنند. آن‌ها به جای تمرکز روی منافع کلی فوتبال ایران به تشکیلات اداری خود می‌اندیشند. با مطرح کردن هوایی‌شدن بازیکنان‌ها از سوی کادر فنی تیم ملی ذهن دوستداران فوتبال را منحرف می‌کنند.
باشگاه راه‌آهن برای موفقیت تیم ملی تمام بازیکنان خود را فدا می‌کند. اولویت هلدینگ یزدان برای ورود به فوتبال توسعه این رشته در تمام مناطق و استان‌های کشور است.
وی در مورد این که آیا تضمینی برای عدم تکرار داستان خروج سایپا از استان البرز از مسئولان این استان گرفته شد است یا خیر اظهار داشت: استان البرز امکانات و زیرساخت‌های ورزشی مناسبی دارد.
متاسفانه باشگاه سایپا به دلیل تغییرات مداوم مدیریتی سیایت‌های بلند مدتی در امر ورزش ندارد. هیچ دلیل محکمی در جریان خروج نارنجی‌پوشان از البرز وجود نداشت. سایپا روزهای موفق و  خوبی در این استان پشت سر گذاشت و حتی به قهرمانی لیگ برتر رسید.

لینک کانال تلگرام شهر قدسی ها   

 نظرات و پیشنهاد های شما در کانال تلگرام و سایت درج می شود تا به گوش مسىولان شهر برسد

نظرات (۲ نظر)
 1. رضا عباسی می‌گه:

  اگر قرار به انتقال بازیهای راه آهن به خارج از استان تهران و شهرقدس است پس لزومی ندارد دیگر بازیهای این تیم حتی تا پایان نیم فصل در شهرقدس برگزار شود

 2. محمد محمودی می‌گه:

  برادر عزیزم جناب آقای احمدیان با سلام،
  اولا از حسن توجه آنجناب و حس شهردوستی شما تشکر مینمایم دوماً بنده خادم این مردم و شهرم بوده و سالها خون دل خوردم تا استادیوم شهر قدس استادیوم شد و بر همگان روشن است که بعد از ۶ سال راه اندازی دوباره استادیوم به همت شورای شهر و شهردار محترم فعلی بوده است. استادیوم شهر قدس همانند فرزند من است چراکه از ابتدای مراحل خرید و تملک زمینهای آن تا تهیه نقشه و احداث و هم اکنون نیز در مرحله بهره برداری همواره یکی از اولویتهای کاری بنده بوده و اکنون نیز تمامی سعی و تلاش خود را انجام خواهم داد تا این بازی نیز در شهر قدس برگزار گردد. متأسفانه بخشهایی از نقل قول خبرنگار محترم با گفته اینجانب مطابقت ندارد که پیگیر اصلاح آن می باشم.
  ارادتمند
  محمد محمودی

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود