لیست صفحات
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 626
تاریخ انتشار:

هزینه های در شهر قدس که دلیلش معلوم نیست؛

مسئولان اندکی در خصوص هزینه بیت المال توجه ویژه داشته باشند هزینه کرد بیت المال برای نیاز های شهری یکی از مهمترین موارد برای بهبود آرامش شهروندی است اما بهتر است در این خصوص اندکی مسئولان در …
دسته بندی(ها): اجتماعی, اخبار اصلی
ارسال کننده:

مسئولان اندکی در خصوص هزینه بیت المال توجه ویژه داشته باشند

هزینه کرد بیت المال برای نیاز های شهری یکی از مهمترین موارد برای بهبود آرامش شهروندی است اما بهتر است در این خصوص اندکی مسئولان در شهر قدس توجه داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر– موردی که بسیار در حال حاضر لازم است تمام مسئولان در هر رده و مسئولیتی هستند به آن نظر داشته باشند این است که برای مصرف هزینه ها در سطح مجموعه مدیریتی خود توجه ویژه ای داشته باشند و بازرسین و کارشناسانیی نیز در این خصوص داشته باشد.

در این خصوص این را باید عنوان کنیم که گاها در شهر ها و شهرستانهای کوچک دیده میشود به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاهی مقداری در این خصوص انحراف وجود دارد و بسیار شهروندان از عدم این هماهنگی اضهار ناراحتی میکنند و لازم است مجموعه مدیریت شهری به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.

DSCF5752 تجمع زباله در سازه ب حاصل

حال این را باید افزود: در بسیاری از موارد در شهر قدس شاهد هستیم که به دلیل عدم هماهنگی در بین برخی دستگاه های خدمات رسان هزینه ها چند باره انجام میشود که این موضوع بسیار ناپسند است اما اینک موضوعی که بسیار برایمان شگفت انگیز است دو سازه در مسیر ورودی شهر قدس از جاده معروف به چیتگر است.

این دو مورد در ورودی شهر قدس و در ابتدای بلوار شهید کلهر نزدیک پمپ گاز و قبل از دانشگاه آزاد است که کمی انسان را به تفکر می اندازد که چرا این دو سازه اینجا قرار گرفته اند و بلا استفاده اند و هیچ گونه خدماتی از این دو سازه به شهروندان ندارد اما یکی از این دو سازه تبدیل به محلی برای جمع شدن زباله و معتادان شده است.

این سازه که به صورت یک مکعب روبروی دانشگاه آزاد است تو خالی بوده و همانطور که در عکس ها مشاهده میشود ازبیرون زیبا است اما داخل آن پر از زباله و محلی است ک گاها افراد بی خانمان و معتاد در ان حضور پیدا میکند و در پیگیری هایی هم که انجام شد متوجه شدیم که اتفاقاتی نیزبه دلیل وجود این سازه در خصوص تصادفات رخ داده که ناگوار بوده است .

سازه بی حاصل

گفتنی است بهتر است مسئولان شهرستان در زمان هزینه کرد این مبالغ که برای ساخت این سازه انجام میشود اندکی قبل از آن موارد را کارشناسانه تر بررسی کنند و اگرمیبینند که نمیتوانند سازه را به طور کامل به اتمام برسانند از همان آغاز آن را شروع نکنند تا این چنین نشود تا مواردی پیش بیاید که نتوان جلوگیری کرد.

مورد دومی که لازم است مسئولان شهری به آن توجه داشته باشند این است که معلوم نیست به چه دلیل ایستگاه اتوبوسی در مقابل پمپ گاز ورودی شهر قدسس قرار داده شده است و هر آنچه فکر کردیم به این نتیجه رسیدیم که وجود این سازه دراین محدوده جدا از خطر و نامناسب بودنش هیچ توجیهی ندارد.

منظور ما از اینکه توجیهی در این خصوص نمی‌بینیم این است که اندکی بعد از این ایستگاه ،ایستگاه دانشگاه آزاد است و مورد دیگر اینکه محل قرار گیری ایستگاه بسیار خطرناک است و همچنین اصلی ترین موضوعی که میتوان به آن اشاره کرد این است که اصلا دلیل وجود ایستگاه را در این محل نفهمیدیم چرا که نه بازخورد عملی دارد و نه باز خورد مالی و این بدین معنا است که باز بیت المال در محلی به غیر خود صرف شده است.

گفتنی است بهتر بود تا این سازه از این محل به جای دیگری که نیاز دارد انتقال داده شود تا حداقل این هزینه ای که شده است قابل استفاده باشد نه اینکه محلی باشد برای پارک ماشین های دانش جویان دانشگاه آزاد واحد شهر قدس و حداقل شهروندانی که در برخی موارد در وسط خیابان برای اتوبوس می ایستند از این ایستگاه استفاده و بهره ببرند.

سازه های بی حاصل

در پایان به مسئولان شهرستان این را باید عنوان کنیم که بهتر است تا در زمان صرف هزینه بیت المال اندکی مسئولانه تر موضوعات را پیگیر باشند و مقداری در خصوص کارها و ایجاد سازه ها موارد کارشناسانه تر صورت بگیرد تا این چنین هزینه هاهر چند کم در محل مناسب خود انجام بگیرد این مهم اگر به طور کامل پیگیری شود بهترین بازخورد را در سطح شهر و شهرستان در کمترین زمام ممکن شاهد خواهیم بود.

برچسب ها
ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود