لیست صفحات
شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 590
تاریخ انتشار:

عملیات احداث بیمارستان شهرستان قدس متوقف شده

قدس-رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت:متاسفانه روند احداث پروژه بیمارستان شهر قدس متوقف شده و پیمانکار به دلیل عدم پرداخت به موقع منابع مالی قادر به پیگیری عملیات احداث در شرایط موجود نیست. خدابخش …
دسته بندی(ها): سخن مسئولین
ارسال کننده:

قدس-رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت:متاسفانه روند احداث پروژه بیمارستان شهر قدس متوقف شده و پیمانکار به دلیل عدم پرداخت به موقع منابع مالی قادر به پیگیری عملیات احداث در شرایط موجود نیست.

خدابخش محمد زاده پودینه رئیس شورای اسلامی شهر قدس در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:پروژه بیمارستان شهر قدس از طرح های بسیار برجسته و حائز اهمیتی است که بهره برداری از آن بخش قابل توجهی از کمبودهای درمانی در این منطقه را رفع خواهد کرد.

وی افزود:با سفر رئیس جمهور و در نظر گرفتن اعتباراتی ویژه برای این پروژه، عملیات احداث با قوت آغاز شد و روند کار به خوبی پیش می رفت که متاسفانه قریب به یکماه است که کار متوقف شده است.

پودینه گفت:پیمانکار طرح علت توقف عملیات احداث را عدم پرداخت منابع مالی عنوان کرده و امیدواریم در شرایطی که اعتبارات پروژه تخصیص یافته،  پرداخت های مورد نیاز نیز محقق تا خلل موجود رفع و عملیات احداث از سر گرفته شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد:طبق برنامه ریزی های انجام شده، مقرر است اسکلت فاز اول طرح، ظرف ۱۸ ماه به پایان برسد که در صورت استمرار وضع موجود و توقف کار بطور طبیعی بهره برداری از طرح در زمان بندی تنظیم شده، دشوار خواهد شد.

وی افزود:مردم نسبت به افتتاح این طرح امیدواری بسیاری دارند و این انتظار وجود دارد که بیمارستان ظرف زمان بندی تعیین شده به ثمر بنشیند.

پودینه یادآور شد:امید است مسئولان سازمان مدیریت و برنامه و بودجه با نگاه و عنایتی ویژه به مردم مظلوم این منطقه، حمایت های لازم را برای پیشبرد این پروژه لحاظ کنند.

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود