لیست صفحات
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 786
تاریخ انتشار:

حواشی پایان ایام ثبت‌نام نامزدهای خانه ملت در غرب استان تهران

شهر قدسی ها _ هفتمین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرستان شهریار، قدس و ملارد و رباط‌کریم و بهارستان در دو حوزه نام‌نویسی اصلی شهریار و رباط‌کریم با حضور پررنگ کاندیداها برای دهمین دوره…
دسته بندی(ها): اجتماعی, اخبار اصلی
ارسال کننده:

شهر قدسی ها _ هفتمین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرستان شهریار، قدس و ملارد و رباط‌کریم و بهارستان در دو حوزه نام‌نویسی اصلی شهریار و رباط‌کریم با حضور پررنگ کاندیداها برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روبه‌رو شد. 

از صبح امروز با آغاز روز ثبت‌نام، نام‌نویسی از نامزدهای انتخاباتی واجد شرایط مجلس شورای اسلامی در غرب استان تهران در دو حوزه نام‌نویسی اصلی شهریار و رباط‌کریم ادامه یافت که تعداد قابل‌ توجهی از کاندیداها برای نام‌نویسی به این دو حوزه مرکزی مراجعه کردند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران فارس، اظهار کرد: در روز هفتمین ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تعداد دیگری از کاندیداها در ستاد انتخابات شهرستان شهریار حضور یافته و در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد ثبت‌نام کردند.

اسماعیل صادق‌زاده افزود: در پایان هفتمین روز از ثبت‌نام کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۳ نفر شامل ۱۰ مرد و سه زن برای ثبت‌نام اقدام کردند که تعداد هشت نفر آنها روند ثبت‌نامشان تا این لحظه انجام‌شده است.

وی ادامه داد: نام‌نویسی پنج نفر که در ساعات پایانی نام‌نویسی در محل ثبت‌نام حضور پیدا کرده‌اند در حال انجام است و مجموعه در تلاش هستند تا مدارک و مراحل ثبت مراجعه‌کنندگان به‌طور کامل و صحیح همچون چندین روز گذشته انجام شود تا در وقت مقرر کار ثبت‌نام به‌طور کامل به پایان برسد.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان شهریار بیان کرد: برخی زمان‌ها در این حوزه نام‌نویسی با ترافیک حضور کاندیداها مواجه شدیم که این مهم نیز با مدیریت نیروهای کارکشته این مجموعه به نحو احسنت انجام‌ شده است.

وی تصریح کرد: کارهای مربوط به تمام کاندیداها به‌ طور صحیح پیگیری شد و تنها آن افرادی که مدارکشان کامل نبود، ثبت‌نامشان به دلیل تکمیل مدارک به تعویق افتاد تا مدارک مورد نظر را فراهم کنند و به‌ طور حتم تمام مجموعه موارد را تا پایان زمان نام‌نویسی پیگیری خواهند کرد.

گفتنی است طی روزهای گذشته تعداد ۵۶ نفر در این حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد نام‌نویسی کرده‌اند، این تعداد در پایان زمان نام‌نویسی در روز پایانی به عدد ۶۴ تا هم‌اینک رسیده است که با تکمیل پنج نفر کاندیدایی که در ساعات پایانی در این حوزه ثبت‌نام حضور پیداکرده‌اند، به رقم قابل‌توجه ۶۹ خواهد رسید که در نوع خود یک رکورد و بی‌نظیر است و می‌توان گفت که این مهم بی‌سابقه بوده است.

شایان‌ذکر است، محمدهادی آشوری، ابراهیم محمدی، فیروز چیوانی، نصرالله شریفی‌اردانی، ساره عباسی، مجتبی ارجمندی، محسن‌علی گل‌تباری، مرتضی نثاری و منیر ملایی‌شندکی، عبدالله غفوری، ابراهیم علی‌آبادی، مژگان حسینی، حسین افشار، سمیه درمند، حمید رنجبر‌آزاد، ناهید کریمی، محمدرضا نریمان‌لو، مجید محمدی، فرزانه کلاوشکی، علی‌حسین رضایان، عیسی قبادی، میثم زرگر، مهدی فتح‌الله، منصور عسگری، مسعود جباری، محمدعلی کوزه‌گر، محمدرضا محمدی، محمدحسین دست‌مرد، محمد محمودی، علیرضا مرادی، سید عبدالله موسوی، حمید نطاق‌بافکر، حسین عاشوری، حسین گروسی، حسین امیدوار، امیر رحمان‌طلب، لیلاسادات سجادی، سمیه خداوندی‌زاده و سعیده خاقانی، فرزان عرفان‌منش، محمد کلهر، ابوالحسن ماهرویی، قباد پویان، اصغر یوسفی، یاسر پناهی‌فکور، حسنی صالحی و محمد سلامت بخش از افرادی هستند که تا آخرین لحظه‌ای که این گزارش تنظیم شده است با حضور در فرمانداری شهرستان شهریار اعلام کاندیداتوری خود را در سامانه مربوطه به‌طور کامل انجام داده و ثبت کردند.

همچنین در این روز یکی از داوطلبان که در محل ثبت‌نام در محل ستاد ثبت‌نام شهرستان شهریار حضور پیدا و مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کرد خود را به‌عنوان پدیده انتخابات در غرب استان تهران معرفی کرد و عنوان می‌کرد که علت حضور خود را اشراف بر روی هر سه شهرستان قدس، شهریار و ملارد است که با کمال تأسف وی نام شهرستان قدس را به نام قدیم یعنی قلعه حسن‌خان اعلام کرد و گفت که علت حضورش به اصرار اطرافیان بوده است.

در ادامه یکی دیگر از افرادی که مراحل ثبت‌نام خود را به اتمام رساند، بدون اینکه با خبرنگاران حاضر در محل فراهم‌شده توسط کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهریار مصاحبه‌ای کند ستاد را ترک کرد اما بعد از چند دقیقه با حضور در محل مصاحبه دایره کلماتش به‌قدری گسترده شد که بسیاری از ضبط کننده‌های صدای خبرنگاران باطری خالی کرد و کاغذهایی که برای نوشتن سخنان کاندیداها فراهم کرده بودند به پایان رسید.

یکی دیگر از حواشی این روز در شهرستان شهریار برای ثبت نام این بود که فردی دیگر که برای کاندیداتوری در آخرین لحظه به این حوزه ثبت نام مراجعه کرد تنها با کم بودن ۵ ماه شمسی از لحاظ سنی نتوانست از مرحله نخست ثبت نام عبور شود.

وی که دارای مدرک فوق‌لیسانس برنامه‌ریزی و رفاه اجتماعی بود و اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که لازم است هر نماینده داشته باشد قدرت مدیریت بالا است، نه اینکه در تمام رشته‌ها تخصص داشته باشد تا بتواند بهترین مدیریت را کند و هر که توانایی این امر دارد باید در کنار فردی که انتخاب می‌شود حضور پیدا کنند.

یکی دیگر از حواشی در این روز می‌توان به آن اشاره کرد این است که در ساعت ۱۸ نیز یکی دیگر از کاندیداها برای ثبت نام به محل ستاد ثبت نام.

نام شهرستان شهریار مراجعه کرد تا بتواند مراحل ثبت نام خود را پیگیری کند.

شایان‌ ذکر است تاکنون، بانوان حدود ۲۰ درصد از تعداد افرادی که در حوزه انتخابیه شهرستان شهریار، قدس و ملارد و رباط کریم و بهارستان برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند را تشکیل می‌دهند.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود