لیست صفحات
شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 914
تاریخ انتشار:

انهدام باند سارقان با بیش از ۳۲ فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان قدس غرب استان تهران از انهدام باند سارقن با بيش از 32 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد. سرهنگ"کرمي زند" در تشريح اين خبر گفت:در پي گزارشات مردمي مبني افزايش سرقت هاي خودرو و م…
دسته بندی(ها): اجتماعی, اخبار ویژه, حوادث
ارسال کننده:

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از انهدام باند سارقن با بیش از ۳۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”کرمی زند” در تشریح این خبر گفت:در پی گزارشات مردمی مبنی افزایش سرقت های خودرو و موتورسیکلت در شهرستان قدس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان قدس افزود:با پایش اطلاعات سارقان سابقه دار و افزایش گشت های نامحسوس در منطقه، عصر روز گذشته ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی باند سه نفره سارقان شدند که سارقان پس از سرقت، اموال را به انباری در خارج از شهر انتقال می دادند تا در فرصت مناسب آنها را به فروش برسانند.
سرهنگ”کرمی زند”بیان داشت:ماموران انتظامی با تعقیب یکی از سارقان موفق به شناسایی انبار متروکه در اطراف شهر قدس شدند و با هماهنگی قضایی وارد مخفیگاه سارقان شده و هر سه سارق را دستگیر می کنند.
رئیس پلیس شهرستان قدس گفت: در این عملیات پلیس،تعداد ۶ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد:متهمان در بازجویی پلیسی لب به اعتراف گشوده و به ۲۰ فقره سرقت خودرو و ۱۲ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند که در این رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
“کرمی زند ” با بیان اینکه تحقیقات از سارقان تا روشن شدن تمام زوایای پرونده ادامه دارد از شهروندان خواست: افرادی که اموالشان به سرقت رفته جهت شناسایی اموال و سارقان و تشکیل پرونده به پلیس آگاهی مراجعه نمایند .

________________________________________________________________


پلمپ کارگاه خانگی تولید داروی غیرمجاز در شهرستان قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از پلمپ کارگاه خانگی تولید داروی غیرمجاز در شهرستان قدس و کشف داروی غیرمجاز خبر داد.
سرهنگ”کرمی زند”در تشریح این خبر گفت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی در خصوص توزیع داروهای غیرمجاز و قاچاق ،ماموران پلیس آگاهی شهرستان قدس، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان قدس افزود:با شناسائی محل توزیع داروهای غیرمجاز در قدس،۹۰بسته انواع پودر گیاهی ،۳هزار عدد قرص ،۸ قوطی پودر ورزشی غیرمجاز با برچسب های مختلف و ۳۰ بطری شربت غیرمجاز کشف شد و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.
“کرمی زند” گفت:متهمان در بازجوئی های پلیس اعتراف کردند داروها را در کارگاه خانگی تولید کرده و در بازار عرضه می کردند.
سرهنگ کرمی زند”در پایان گفت:بعد از اعتراف متهمان، پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

_____________________________________________________

کشف کالای قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از کشف ۵۶ کارتن قطعات خودرو قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

“سرهنگ کرمی زند” گفت:در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر ورود کالای قاچاق به شهرستان قدس،ماموران پلیس آگاهی بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت:ماموران پلیس آگاهی در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی نیسان وانت که حامل کالای خارجی بوده مشکوک و پس از متوقف نمودن و بازرسی از خودرو مذکور تعداد ۵۶ کارتن قطعات خودرو چینی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال که فاقد فاکتور و مدارک گمرکی بود کشف و جهت بررسی بیشتر به مقر پلیس آگاهی دلالت داده شد.
“کرمی زند” گفت:پس از بررسی و تحقیقات تکمیلی و بازجویی های فنی پلیسی متهم به بزه ارتکابی اعتراف که در این راستا پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه کالاهای مکشوفه به مرجع قضایی تحویل داده شد.

____________________________________________

کشف بیش از ۲۹ کیلو موادمخدر در قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از ۲۹ کیلو موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”کرمی زند”در تشریح این خبر گفت:ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در پی دریافت اخباری در خصوص حمل و توزیع مواد مخدر در یکی از خیابانهای شهر ،بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود:ماموران با انجام کار اطلاعاتی و زیر نظر گرفتن مناطق جرم خیز موفق شدند متهمان را حین انتقال موادمخدر به شهرستان شناسایی و در یک عملیات مشترک پلیسی با ماموران مبارزه با مواد مخدر پایگاه ششم تهران بزرگ بعد از هماهنگی با مقام قضایی وارد مخفیگاه متهمان شده و علاوه بر دستگیری متهمان در بازرسی از مخفیگاه آنها مقدار ۲۹کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف کردند.

سرهنگ”کرمی زند”گفت:ماموران بلافاصله متهمان را به همراه مواد مکشوفه جهت بازجویی به مقر دلالت که متهمان اعتراف کردند که موادمخدر را از مقصد جنوب شرق کشور تهیه و به انگیزه مالی قصد فروش در شهرستان های غرب تهران را داشته که با عملیات به موقع پلیس ناکام ماندند.

“کرمی زند”در پایان خاطر نشان کرد:بعد از تکمیل پرونده هر سه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

________________________________

توقیف ۶۷ دستگاه خودرو با بیش از ۹۲۰ میلیون ریال خلافی در شهرستان قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از توقیف ۶۷دستگاه خودرو با خلافی بیش از ۹۲۰ میلیون ریال طی یک ماهه گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”کرمی زند” در تشریح این خبر گفت:ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با اجرای طرح توقیف خودروهای متخلف با خلافی بالای ده میلیون رسال موفق شدند در یک ماه اخیر تعداد ۶۷ دستگاه خودرو متخلف را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان قدس تصریح کرد: خودروهای توقیفی در مجموع دارای ۹۲۰ میلیون ریال خلافی بودند.
سرهنگ”کرمی زند”ضمن قدردانی از اقدامات پلیس راهور،خاطر نشان کرد:تمامی خودرو های متخلف بعد از اعمال قانون روانه پارکینگ شدند.

ارسال کننده : امید ابراهیمی

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود