لیست صفحات
دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 1,541
تاریخ انتشار:

پیش به سوی زیرگذر شدن مهم ترین تقاطع شهر قدس

با توجه جا به جایی المان میدان قدس که خواسته بسیاری همشریان بود و تلاش مسئولان شهر که این کار را در کمترین زمان و ایجاد کمترین مزاحمت و ترافیک انجام دادن جای تقدیر دارد و بی شک این جا به جایی المان قد…
دسته بندی(ها): اخبار اصلی, عمرانی
ارسال کننده:

با توجه جا به جایی المان میدان قدس که خواسته بسیاری همشریان بود و تلاش مسئولان شهر که این کار را در کمترین زمان و ایجاد کمترین مزاحمت و ترافیک انجام دادن جای تقدیر دارد و بی شک این جا به جایی المان قدس در مکانی بهتر باعث کم شدن ترافیک و مشکلات مردم می شود، ولی این هم مسکنی زود گذر می باشد ، با توجه به اصلاح چند باره این میدان در گذشته و حالا حذف کامل میدان راه حل نهایی مشکلات این منطقه زیرگذر یا روگذر شدن  این تقاطع مهم در شهر قدس می باشد . که امید است مسئولان دل سوز و توانمند شهر به دنبال حل کامل مشکل این تقاطع باشند و با این جا به جایی ، میدان قدس یک قدم به تقاطع غیر هم سطح نزدیک تر شد .

***********************************************************

به گزارش خبرگزاری فارس در غرب استان تهران، خدابخش محمدزاده‌پودینه بعد از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر قدس اظهار کرد: با هماهنگی لازم با شورای ترافیک شهر و هماهنگی کامل با مسئولین شهرستان و با توجه به اینکه چندین سال است که میدان قدس از حالت میدان خارج شده و المان رو به فرسودگی بود، مقرر شد شهرداری اقدام به ساخت المانی زیبا در ورودی جنوب شهر کند و برای تسهیل در ترافیک شهری المان فعلی برداشته و برای تسهیل در ترافیک بخشی از المان فعلی به میدان ورودی شهر در تقاطع بلوار چیتگر (جنوب شهر) انتقال یابد.

وی بیان کرد: المان میدان قدس جابه‌جا شد و عرض رفیوژ یک و نیم متر کاهش یافت، با این کار بخش اعظمی از ترافیک این نقطه کاهش می‌یابد.

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر قدس خاطرنشان کرد: جابه‌جایی المان و کم‌عرض کردن رفیوژ در روان شدن ترافیک این تقاطع مؤثر خواهد بود.

محمدزاده‌پودینه گفت: در راستای کاهش حداکثری هزینه پروژه اجرای آن به همکاران زحمت‌کش معاونت فنی و عمرانی شهرداری سپرده شد، این کار برای بهبود عبور و مرور و رفاه حال شهروندان گرامی و حل بخشی از مشکلات ترافیکی که مطالعات و برداشت‌های میدانی آن در چند ماه پایانی سال ٩۴ شروع شده بود، صورت گرفت.

وی اظهار کرد: وجود قوس و گردش به راست موجود در میدان که سال‌ها از حالت میدان خارج شده بود و هدایت عبور و مرور بی‌مورد به سمت راست، کم شدن تعداد یا سهم عبور برای سواره‌رو در ضلع جنوب المان به جهت وجود سه ایستگاه تاکسی و یکسان نبودن عرض رفیوژ وسط بلوار و محل اجرا پروژه، ضرورت اجرای اصلاح هندسی را پیش از پیش ممکن می‌کرد.

 

 

 

وی در پایان متذکر شد: در آینده نزدیک المان مسجدالاقصی و در صورت امکان المان مسجد قبه‌الصخره در ورودی شهر مقابل پارک زیتون احداث خواهد شد.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود