لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 736
تاریخ انتشار:

ضریب امنیتی شهرستان قدس مطلوب و سازنده است

حسین کاغذلو در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش حائز اهمیت امنیت در توسعه و شکوفایی جامعه در ابعاد و عرصه های گوناگون اظهار داشت:با عنایت به تدابیر اندیشیده شده و هماهنگی شایسته و سازنده میان…
دسته بندی(ها): اجتماعی, اخبار اصلی
ارسال کننده:

حسین کاغذلو در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش حائز اهمیت امنیت در توسعه و شکوفایی جامعه در ابعاد و عرصه های گوناگون اظهار داشت:با عنایت به تدابیر اندیشیده شده و هماهنگی شایسته و سازنده میان دستگاه های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی، امنیت قابل  توجه و مطلوب اثری در این خطه ایجاد شده است.

فرماندار قدس افزود:طبق برآوردهای انجام شده، از مجموع ۱۰ آیتم امنیتی استان تهران، شهرستان قدس در ۹ شاخص با کاهش مواجه بوده که این امر بسیار نوید بخش و سازنده است.

کاغذلو گفت:کاهش ها ۱۰ تا ۲۵ درصد برآورد شده و تنها در یک مورد شاهد افزایش بوده ایم که آن نیز به کشف مواد مخدر معطوف می شود.

فرماندار قدس عنوان کرد:شهرستان قدس با عنایت به قرار گرفتن در جوار مناطقی همچون اندیشه، شهریار، تهران از موقعیت استراتژیک قابل توجهی برخوردار است و هر گونه چالش امنیتی می تواند مناطق همجوار را نیز تحت الشعاع قرار دهد.

کاغذلو یادآور شد:تأمین و حفظ امنیت وابسته به عوامل و مولفه های بسیاری است و امیدواریم با برنامه ریزی های تنظیم و طراحی شده روند موفقیت ها در این عرصه همچنان با سرعت و شتاب فزاینده استمرار یابد.

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود