لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,001
تاریخ انتشار:

مراسم تودیع و معارفه فرماندارشهرستان قدس برگزار شد

به گزارش قدس خبر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قدس با  حضورامام جمعه شهر قدس ،معاون سیاسی استانداری تهران ، مدیر کل اداره سیاسی استانداری تهران ، منتخب مجلس دهم از شهریار قدس و ملارد و مسئولا…
دسته بندی(ها): اجتماعی, اخبار اصلی
ارسال کننده:

به گزارش قدس خبر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قدس با  حضورامام جمعه شهر قدس ،معاون سیاسی استانداری تهران ، مدیر کل اداره سیاسی استانداری تهران ، منتخب مجلس دهم از شهریار قدس و ملارد و مسئولان ادارات شهرستان قدس و اعضای شورای اسلامی شهر و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محل سالن اجتماعات شهرستا نقدس برگزار شد.

حسین کاغذلو در این  جلسه اظهار کرد: به دلایل ضرورت هایی که در شهرستان بود پیگیری های لازمی را در خصوص زیرساخت های شهرستان با  همراهی مجموعه مدیریت شهری داشته ایم که اهم انها بحث زیر ساخت ها مخابراتی  و ارتباطی که هم اینک بهبود خوبی در این حوزه داریم و همچنین اقداماتی در خصوص توسعه  فضا های آموزش عالی نیز بوده است.

وی افزود: به دلیل نیاز شهرستان در خصوص موارد خدماتی پیش بینی های خوبی را داشته ایم و امید است که در حوزه خدمات مربوط به اداره آب و برق نیز در تابستان سال جاری شهروندان  با مشکلات کمی روبرو شوند و در بحث حمل و نقل ریلی در ظرف مدت ۴۰ روز ایستگاهی را بعد از انجام هماهنگی ها لازم مستقر کردیم و ایستگاه ملکی شهرستان را نیز درخواست کردیم و این مورد نیز در مراحل پایانی قرار دارد که بسیار میتواند در خصوص نیازهای مسافرت های بین استانی برای شهروندان تاثیر گذار باشد.

فرماندار شهرستان قدس که امروز مراسم تودیعش انجام خواهد شد ادامه داد: با کمبود های  مالی که دولت به صورت جدی با آن روبرو است  پل ورودی شهر قدس را به صورت جدی پیگیری کردیم و بعد از مدتی توانستیم شرایطی فراهم کرده تا حداقل مسیر  ورودی از تهران به شهر قدس احیا شود و به زودی به بهره برداری خواهد رسید و ورودی شهراز محور چیتکر (جنوب شهرستان ) را نیز با همراهی مسئولان  طراحی انجام و در حال پایان فراهم کردن  زیرساخت هایش است و در بحث ورزش نیز پروژه ای در هفت جوی و چند پروژه نیز در شهرستان  با همراهی شورای شهر به نتیجه رسیده است که بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

کاغذلو گفت: در مباحث امنیتی در تمام  ده شاخص امنیتی کاهش داشتیم  و تنها در یک مورد بوده است که آن هم افزایش روبرو بودیم که آن هم  کشف مواد مخدر بوده است که این موضوع بسیار ارزنده یعنی کاهش در شاخص های امنیتی  در سایه تصمیمات و همراهی مسئولان در شورای تامین و عموم مردم به نتیجه رسید.

وی بیان کرد:  در خصوص شهرک صنعتی نیز ساماندهی را پیگیر کردیم و با حضور معاون و وزیر برنامه هایی معین شد و نیازمند پیگیری بیشتر است  تا نتیجه حاصل شود و همچنین در خصوص معادن شن و ماسه نیز اقداماتی انجام شده و عوارض مربوط به آلایندگی که این معادن دارند طبق مصوبات به شهرستان خواهد رسید .

فرماندار سابق شهرستان قدس عنوان کرد: اعتبارات خوبی نیز در خصوص آبیاریی تحت فشار را نیز داشته ایم و تامین نیازهایی دهیاری ها نیز از دیگر برنامه های ما در زمان مدیریت در شهرستان بوده است و همچنین مواردبسیار است برای بیان اما به همین اکتفا میکنم و امیدوارم همه کاری کنیم که بماند نه اینکه بمانیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میر احمدی امام جمعه شهرستان قدس نیز در این مراسم عنوان کرد: اقدامات خوبی را فرماندار شهرستان قدس طی مدت زمان حضور در این شهرستان داشته است و توانسته است اهداف مورد نیز مردم را برای بهبود در خدمات به پیش ببرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از خصوصیات کارگزاران نظام تلاش برای برپایی حکومت خدایی و الهی است و همه در این خصوص تلاش میکنند و همه مسئولان در همین راستا قدم برمیدارند  و امید است که در هر شهرستانی حضور دارد امید است که خدمات مطلوبی را داشته باشد .

میر احمدی در بخش پایانی سخنان خود با انتقادی عنوان کرد: شهرستان قدس بعد از تبدیل به شهرستان شدن و استقرار فرمانداری در این شهرستان به طور میانگین هر هفت ماه یک فرماندار به خود دیده است و امیدواریم حضور فرماندار جدید شهرستان به صورتی باشد که وی در اینجا ان مقدار بماند تا باز نشسته شود.

محمودی منتخب مجلس دهم شهریار قدس و ملارد نیز در بخش دیگری از این مراسم عنوان کرد: مجلس دهم رویکردی دارد در جهت تعامل با دولت برای رونق اقتصادی ، توسعه اقتصاد و مبارزه با بیکاری و فساد و رانت خواری و هت دارد که راستگویی و پاکدستی را هر چه بیش از پیش جواب دهد و ما نیز در خدمت دولتمردان خواهیم بود و به جای تضاد و تنش در کنار هم در راستای اقصتاد مقاومتی حرکت کنیم تا تاثیرات خوبی را برای عموم مردم فراهم کنیم.

چاووشی معاون سیاسی استانداری تهران نیز در این مراسم گفت: اقتدار ما درسایه ایمان به خدا و تبعیت از مکتب اهل بیت و  حضور گسترده مردم فراهم میشود  وبدون همراهی مردم همه اینها در مسیری دیگر قرار می‌گیرد  و باید تلاش کرد که در هه حال مردم را داشته باشیم.

مردم شهرستان های شهریار قدس و ملارد که حضور خوبی داشتند و مردم میخواهند که فردی را انتخاب کنند که  زبان گویای انها باشند و از نماینده فعلی این منطقه تشکر میکنیم و روزی میرسد که افراد جا بجا میشوند و عده ای از سربازان جمهوری اسلامی  مرخص میشوند و سربازان تازه نفسی به عرصه وارد میشوند و نباید دو دستگی را کسی در این خصوص دامن بزند.

معاون سیاسی استاندار تهران خاطر نشان کرد: توفیقاتی در شهرستان بوده است  که همه اینها به خاطر همراهی و تعامل در شهرستان بوده است و اگر همه همدل باشیم کارها به صورت جدی پیش میرود و با مشکلات بیگانه نیستیم و امید است معضلات به خوبی پیگیری و رفع شود.

مشکلات متعددی در این شهرستا نوجود دارد و این راباید بدانیم که کار بسیار سنگینی در حال رخ دادن است و نمیتوانیم شخصی را نگه داریم به دلایلی لازم است تودیع شوند و در محل دیگری از وی بهره ببریم و در زمان اطلاع از این موضوع عنوان کرد که امانتی بود که از استانداری و وزارت کشور بر عهده من گذاشته شده و اینک دیگر بر عهده من نیست و اینک وی جای خود را بهمحسن ضرغام میدهد و در این جا بجایی ها تنها به مصلحت مردم است.

محسن ضرغام سرپرست فرمانداری شهرستان قدس نیز در این مراسم عنوان کرد: از تلاش های همه تشکر دارم و به هر حال مسئولیت سخت است و از همه برای ادامه مسئولیت خود در این شهرستان یاری میخواهم و از مسئولانی که از دیگر شهرستان ها در این محل حضور دارند سپاسگذارم و امیدوارم این امانت را به خوبی به پایان برسانیم .

منبع : قدس خبر

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود