لیست صفحات
شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 501
تاریخ انتشار:

توجه به مناطق محروم شهر قدس از اولویت‌های شورا

رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: توجه به مناطق محروم از اولویت‌های فعالیت عمرانی شورای اسلامی این شهر است. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده‌ پودینه با بیان…
دسته بندی(ها): سخن مسئولین
ارسال کننده:

رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: توجه به مناطق محروم از اولویت‌های فعالیت عمرانی شورای اسلامی این شهر است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده‌ پودینه با بیان این مطلب اظهار کرد: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری قدس اعتقاد دارند که در سال ۹۵ بعد از گذشت حدود ۳۰ ماه از عملکرد شورای دوره چهارم٬ پروژه‌ها در حال به بار نشستن است و به لطف خداوند در ماه پایانی فصل بهار و بعد از به سرانجام رسیدن پروژه‌ها، شاهد افتتاح و بهره‌برداری از آنها خواهیم بود.

رئیس شورای شهر قدس بیان کرد: یکی از این پروژه‌ها سالن ورزشی شهید کشوری است که در منطقه ۲۰ متری ولی‌ عصر(عج) احداث شده و به زعم مسؤولان بازدیدکننده از فدراسیون والیبال این مجموعه جزء ۱۰ ورزشگاهی برتر کشور قرار دارد، در این خصوص تلاش خواهیم کرد تا یک تیم لیگ برتری را مانند فوتبال به شهر قدس بیاوریم.

وی تصریح کرد: پروژه دیگری که به زودی افتتاح شده و به بهره‌برداری خواهد رسید، زمین چمن مصنوعی شهر قدس است که در کنار ورزشگاه ۲۵ هزار نفری شهدای شهرستان قدس احداث شده و در مراحل پایانی قرار دارد، می‌توان گفت که این پروژه یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های ورزشی در نوع خود به شمار می‌رود.

محمدزاده‌پودینه خاطرنشان کرد: با توجه به فقر سرانه ورزشی شهر قدس٬ تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا اقدامات گسترده‌ای برای افزایش زیرساخت‌های ورزشی در این شهر قدس انجام دهیم.

رئیس شورای شهر قدس گفت: با این کار می‌توانیم جوانان شهرستان قدس را به سمت ورزش جذب کنیم، چراکه سپری شدن اوقات جوانان و نوجوانان در امر ورزش باعث کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی خواهد شد.

وی اظهار کرد: با توافقاتی که با مجموعه‌های مختلف شهرستان انجام دادیم٬ طی چند ماه گذشته اقدامات گسترده‌ای برای ایجاد فضای سبز و نوار سبز در اطراف شهرستان انجام شد.

محمدزاده‌پودینه ادامه داد: در این خصوص بیش از ۳۸ هکتار از اراضی شهرستان و همچنین حاشیه رودخانه را درختکاری کرده‌ایم تا در خصوص کاهش آلودگی‌های مربوط به گرد و خاک نیز سهم داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس بیان کرد: در خصوص دیگر مباحث مربوط به سرانه فضای سبز در شهر قدس ایجاد ۱۲ پارک محله را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که تعدادی از آنها به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شوند و ساخت بقیه آنها به طور حتم قبل از پایان دوره چهارم شورای اسلامی به پایان رسیده و در اختیار شهروندان برای بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

این مسؤول تصریح کرد: در روز طبیعت سال جاری یکی از پروژه‌های بزرگی که برای افزایش فضای سبز و سرانه تفریحی در شهرستان شاهد افتتاح آن بودیم٬ پارک جنگلی حاشیه‌ای ترنج بود که در انتهای بلوار تولیدگران شهر قدس به بهره‌برداری رسید و یکی از اقدامات مطلوب در این حوزه توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری بود.

محمدزاده‌پودینه خاطرنشان کرد: در حوزه سرانه‌های فرهنگی شهر قدس نیز پروژه‌ای را در دست احداث داریم که در نوع خودش بی‌نظیر است و به زعم بسیاری از کارشناسان می‌تواند سومین مجموعه فرهنگی در نوع خود در سطح کشور باشد.

وی ادامه داد: با تمام تلاش در حال به سرانجام رساندن این پروژه هستیم و طی چندین ماه آینده با تزریق اعتبار مناسب، شاهد تکمیل و بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: در حوزه امور فرهنگی موارد دیگری نیز مانند خانه فرهنگ در برخی از مناطق کمتر توسعه یافته شهر احداث خواهیم کرد و مطالعات این موارد در حال انجام است و تمام توان و ظرفیت شهرستان را به کار خواهیم بست تا بهترین‌ها را برای شهروندان فراهم کنیم.

وی اظهار کرد: در خصوص زیرساخت‌های کتاب و کتاب‌خوانی نیز اقدامات متفاوتی را در سطح شهر انجام داده‌ایم و تمام توافقات مربوطه در خصوص تخصیص سهم نهاد کتابخانه‌ها به صورت دقیق صورت گرفته و در کنار آن نیز این قابلیت را داریم تا بر اساس تفاهم‌نامه‌ای با نهاد کتابخانه‌ها، مجموعه کتابخانه‌های شهر را در اختیار این نهاد قرار دهیم.

محمدزاده‌پودینه در پایان متذکر شد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در مورد برخی از مناطق شهر قدس که در خصوص زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی، فضای سبز با کمبودهایی مواجه هستند٬ توجه ویژه‌تری شود و تا قبل از پایان دوره چهارم شوراها؛ این خدمات را در مناطقی مانند جوادآباد، ۲۰ متری ولی عصر (عج) و شهرک عزیزی و چند نقطه دیگر شهر به مرحله اجرا و احداث برسد.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود