لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,116
تاریخ انتشار:

پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد!

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، احمد خراسانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه نیمه‌کاره پل غیرهمسطح ورودی شهر قدس اظهار کرد: این پروژه که از حدود هشت سال قبل آغاز و تاکنون بیش از چند میلی…
دسته بندی(ها): اخبار اصلی
ارسال کننده:

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، احمد خراسانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه نیمه‌کاره پل غیرهمسطح ورودی شهر قدس اظهار کرد: این پروژه که از حدود هشت سال قبل آغاز و تاکنون بیش از چند میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل آن هزینه شده است از یک ماه قبل مجدداً به حال تعطیلی در آمده و انجام عملیات عمرانی در آن متوقف شده است.

عضو شورای اسلامی شهر قدس بیان کرد: ساخت این پل که از سال ۱۳۸۹ در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت، در سال‌های ۹۲ و ۹۱ به حالت تعطیل درآمد.

وی تصریح کرد: با وجود این مشکل اما با پیگیری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر قدس و فرمانداری شهرستان از طریق سازمان مجری طرح‌های وزارت راه و اخذ اعتبارات لازم از بودجه‌های دولتی و کمک ۷ میلیارد تومانی شهرداری قدس اجرای این پروژه مجدداً از سر گرفته شد.

خراسانی خاطرنشان کرد: با وجود تغییر پیمانکاران متعدد، نمایندگان مردم شهر قدس در شورا طی دو سال گذشته تمامی همت خود را به کار بسته‌اند تا با پیگیری، تکمیل و راه‌اندازی این پروژه گره از مشکلات ترافیکی و تردد شهروندان بگشایند اما متأسفانه در هفته‌های اخیر باز هم شاهد تعطیلی پروژه یادشده هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: پیمانکار مربوطه در پاسخ به علت تعطیلی این پروژه اعلام می‌کند که تاکنون ۵۰ میلیارد ریال برای ادامه ساخت پل هزینه شده است اما سازمان و کارفرمای متعدد دارند در ازای هزینه‌های تحمیلی شده به پیمانکار اوراق بهادار می‌دهند که این موضوع اراده پیمانکار را در ادامه اجرای قرارداد سست کرده است.

وی در پایان متذکر شد: این‌جانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده شورای شهر قدس مصرانه از مسؤولان شهرستان به ویژه امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم با پیگیری ویژه برای به سرانجام رساندن این پروژه ملی، شهروندان عزیز شهر قدس را از این معضل چندین ساله برهانند.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود