لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,312
تاریخ انتشار:

تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان ۱ استقلال ۱

استقلال که با فشار دقایق پایانی می توانست با دست پر از این بازی بیرون بیاید، در نهایت به تساوی قناعت کرد تا با دو امتیاز از 4 بازی به تعطیلات برود.   در این مسابقه ابتدا مرتضی آقاخان (41) ب…
ارسال کننده:

استقلال که با فشار دقایق پایانی می توانست با دست پر از این بازی بیرون بیاید، در نهایت به تساوی قناعت کرد تا با دو امتیاز از ۴ بازی به تعطیلات برود.

 

در این مسابقه ابتدا مرتضی آقاخان (۴۱) برای پیکان گل زد اما بهنام برزای یار تازه وارد استقلال در دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم در ورزشگاه شهرقدس به تساوی رضایت دهند.

 

گزارش بازی استقلال پیکان در ورزشگاه شهرستان قدس
هفته چهارم لیگ برتر، ساعت: ۱۸:۳۰
استادیوم: شهدای قدس، تعداد   تماشاگر: ۱۵ هزار
داور:رضا کرمانشاهی، کمک ها: علیرضا ایلدروم – حسین طالقانی

 

 

ترکیب پیکان
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، سیاوش یزدانی، آرمان قاسمی، ابوالفضل ابراهیمی، صادقی بارانی، ماهان رحمانی، سیامک نعمتی، مرتضی آقاخان (۷۵ – فراز امامعلی)، گادوین منشا.
سرمربی: مجید جلالی
ترکیب استقلال
مهدی رحمتی، رابسون، مگویان، وریا غفوری(بهنام برزای ۶۹)، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی(فرشید باقری ۶۰)، خسرو حیدری، جابر انصاری، کاوه رضایی و علی قربانی(فرشید اسماعیلی ۷۸)
سرمربی: علیرضا منصوریان

 

 

اخطار

 

امیر حسین صادقی (۷) – سیامک نعمتی (۳۳) – مرتضی آقاخان (۴۰) از پیکان

بختیار رحمانی (۳۵) – یعقوب کریمی (۴۱) مگویان(۸۲) از استقلال

 

 

شرح گل ها:

 

۱-۰(پیکان) : در دقیقه ۳۹پاس عمقی  زیبای ابراهیمی به آقاخان رسید و او با یک بغل پا دروازه را باز کرد.
۱-۱(استقلال): بهنام  برزای روی سانتر امید ابراهیمی با ضربه ای فرصت طلبانه دروازه پیکان راباز کرد تا در اولین حضورش در ترکیب اصلی گلزنی کند.

 

 

شرح بازی:
دیدار استقلال و پیکان یک مسابقه کم افت و خیز منهای یک ربع پایانی بازی بود که با گل استقلال شرایطی متفاوت پیدا کرد. استقلال قبل از به ثمر رسیدن تک گل خود در این بازی هیچ موقعیتی را روی دروازه پیکان ایجاد نکرده بود و البته به جز یک گل خورده ممکن بود گل دیگری را هم دریافت کند. با این حال آنها در دقایق پایانی فشار خوب و امیدوارکننده ای روی دروازه پیکان آوردند وحتی می توانستند به پیروزی برسند که بی دقتی بازیکنانی مثل انصاری و مگویان آنها را از پیروزی محروم کرد. استقلال با این تساوی ۲ امتیازی شد و در رده پانزدهم جدول قرار گرفت. جالب اینکه با وجود کسب نتایج ضعیف، آبی پوشان از تیم پارسال پرسپولیس  در ۴ هفته اول یک امتیاز بیشتر دارند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

در بین بازیکنان پیکان امیرحسین صادقی و گادوین منشا نمایش خوبی داشتند و در بین استقلالی ها هم فرشید اسماعیلی به محض ورود به زمین روند بازی آبی پوشان را تغییر داد. ضمن اینکه برزای هم در دقایق کوتاه حضورش در زمین خوب کار کرد و باعث گلزنی استقلال در این دیدار دشوار شد.
اتفاق ویژه:

 

استقلال در چهارمین بازی متوالی در لیگ به برتری نرسید تا روند نارضایتی از این تیم ادامه داشته باشد. جالب اینکه ۱۱۰ روز است که در رقابت های رسمی پیروزی را تجربه نکرده اند و حالا امیدوارند با استفاده از تعطیلات لیگ به شرایط مثبت برسند.

 

چمن ورزشگاه شهدای شهر قدس

    شرایط چمن ورزشگاه شهدای شهر قدس قبل از بازی پیکان – استقلال

 

دقایق حساس
دقیقه ۱: سانتر آقاخان را منشا با اختلاف کم به بیرون زد.
دقیقه ۴: سانتر یعقوب کریمی داشت به صورت مستقیم وارد دروازه می شد اما رحمان احمدی توپ را مشت کرد و ضربه را به اوت فرستاد.
دقیقه ۸: سانتر خسرو حیدری با ضربه سر علی قربانی به بیرون رفت.
دقیقه ۲۶: سانتر ابوالفضل ابراهیمی از روی سر همه بازیکنان عبور کرد و به اوت رفت.
دقیقه ۳۲: سانتر وریا غفوری با ضربه سر کم قدرت قربانی همراه شد و توپ به آرامی به بیرون رفت.
دقیقه ۵۵: منشا در محوطه جریمه چند دفاع استقلال را به هم ریخت اما مگویان اجازه نداد او ضربه اش را به سمت دروازه بزند.
دقیقه ۵۶: سیاوش نعمتی از سمت چپ چند مدافع استقلال را دریبل کرد اما ضربه اش با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه ۵۹: شوت منشا با اختلاف کم به بیرون رفت.
دقیقه ۶۱: سانتر یعقوب کریمی به کاوه رضایی رسید اما ضربه سر او به مدافعان پیکان برخورد کرد.
دقیقه ۶۴: ضربه صادق بارانی از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دققیقه ۶۸: سانتر مرتضی آقاخان با ضربه سر سیاوش یزدانی همراه شد ولی رحمتی با یک عکس العمل فوق العاده دروازه استقلال را نجات داد.
دقیقه ۷۰: کاوه  رضایی روی برخورد با صادقی در محوطه جریمه سرنگون شد اما صحنه از نظر داور پنالتی نبود.
دقیقه ۸۴: سانتر فوق العاده یعقوب کریمی در موقعیت عالی به جابر انصاری رسید ولی او نتوانست توپ را استوپ کند تا این موقعیت عالی از دست برود.
دقیقه ۸۷: پاس به بیرون زیبای زیبای برزای ب ضربه عجیب اسماعیلی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دققه ۹۲ : ضربه جابر انصاری با اخنلاف زیاد به بیرون رفت.

 

 

در حاشبه:
* استقلالی ها پیش از شروع بازی به شدت حمودی، برهانی و امیرحسین صادقی را تشویق کردند.
* امیر حسین صادقی و برهانی پیش از شروع بازی سمت نیمکت استقلال رفتند و با همبازی های سابقشان خوش و بش کردند.
* رحمتی و برهانی پیش از شروع بازی با هم روبرو نشدند.
آرش برهانی که با تصمیم منصوریان با قرار گرفتن در لیست مازاد استقلال از این تیم جدا شده بود، پیش از شروع بازی به سوی نیمکت استقلال رفت و با بازیکنان و کادر پزشکی و تدارکات استقلال خوش و بش کرد.
* در حالی که ۱۰ دقیقه از زمین بازی می گذرد درهای استادیوم بازی شده است و تماشاگران به سرعت در حال پر کردن ورزشگاه هستند.
* افتخاری مدیرعامل استقلال تماشاگر ویزه بازی تیمش است.
* بعد از کارت زرد به سیامک نعمتی کادرفنی پیکان به داور اعتراض کردند.
* بعد از گل پیکان بین تماشاگران استقلال و پیکان درگیری شد در نهایت با دخالت نیروی انتظامی ماجرا ختم  به خیر شد.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود