لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 748
تاریخ انتشار:

عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت

شهردار و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری قدس از عملکرد معاون فنی و عمرانی و مجموعه تحت امر در جهت اجرا و افتتاح  پروژه های عمرانی این شهرداری در هفته دولت تقدیر نمودند. طی مراسمی با حضور شهردار …
دسته بندی(ها): اخبار اصلی
ارسال کننده:

شهردار و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری قدس از عملکرد معاون فنی و عمرانی و مجموعه تحت امر در جهت اجرا و افتتاح  پروژه های عمرانی این شهرداری در هفته دولت تقدیر نمودند.
طی مراسمی با حضور شهردار قدس و مدیران عامل سازمان های تابعه شهرداری از زحمات و تلاش های جهادگونه ی غلامحسین حیدری معاون فنی و عمرانی شهردار و پرسنل حوزه معاونت فنی و عمران شهرداری قدس بابت تکمیل و افتتاح ۲۹ پروژه های عمرانی،فرهنگی و ورزشی این شهرداری که در هفته دولت و در سطح شهرستان قدس انجام شد،تقدیر بعمل آمد.

محمد صادق کولیوند  شهردار قدس  در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های معاونت فنی و عمرانی، تمامی دستاوردهای این مجموعه را محصول درایت و تلاش شبا نه روزی همکاران دانست.

وی گفت: تمام رویدادهای مثبت شکل گرفته در حوزه فنی و عمرانی شهر قدس و اقداماتی که در این بخش انجام گرفته با همت نیروهای پرتلاش این مجموعه، همکاری پیمانکاران و همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر شکل گرفت و در تحقق اهداف شهردای همه معاونت ها و تیم های تصمیم گیرنده اعم از مدیریتی و اجرایی نقشی بسیار اثرگذاری ایفا کرده اند.

شهردار قدس یادآور شد : کسب رضایت شهروندان از اولویت های اصلی شهرداری قدس است که با ارایه خدمات حداکثری و نیز تسهیل زندگی شهروندان، زمینه را برای نزدیکی هرچه بیشتر آنان به شهرداری و افزایش میزان مشارکت‌پذیری شهروندان در اداره شهر فراهم می آورد و در این راستا مقرر شده است با ارایه خدمات محله‌ای مناسب و نیز خدمات‌رسانی مبتنی بر خواست و نظر مردم به بخشی از اهداف مدیریت شهری جامه عمل بپوشانیم.

 

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود