لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,171
تاریخ انتشار:

مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد

مراسم تودیع و تکریم از خدمات دکتر محسن ضرغام سرپرست سابق فرمانداری شهرستان قدس و معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان قدس با حضور دکتر چاوشی معاون سیاسی انتظامی استانداری تهران برگزار شد . به گزا…
دسته بندی(ها): اخبار اصلی
ارسال کننده:
مراسم تودیع و تکریم از خدمات دکتر محسن ضرغام سرپرست سابق فرمانداری شهرستان قدس و معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان قدس با حضور دکتر چاوشی معاون سیاسی انتظامی استانداری تهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس دکتر چاوشی در این مراسم طی سخنانی گفت : نظامی که پرچم ولایت فقیه را به دوش می کشد از این آمد و رفتهادارد واین مسئله اتفاق بدی نیست چرا که نیروهای تازه نفس و شایسته فرصت پیدا میکنند تا توانائیهای خود را عرضه نمایند .
وی افزود : افراد زیادی برای سرپرستی فرماندار معرفی شدند لیکن قوه مجریه در تصمیم گیریها مستقل است لیکن اعتقاد داریم که با هماهنگی با سایر قوا زمینه وحدت ، همدلی و همراهی بیشتر فراهم می شود .
دکتر چاوشی در ادامه گفت : امروز مشکل جامعه ما بیکاری جوانان و عمدتا تحصیلکرده است . باید تلاش کرد که این مشکلات و سایر مسائلی که مردم را به رنج و مشقت می اندازد مرتفع شود .
وی اضافه کرد : اداره محل خدمت ،محل رفع امور و حاجات مردم است . اگر آن را تبدیل به یک محیط پاسخگو کنیم اعتماد مردم را جلب می کنیم لذا از آقای فرماندار می خواهم که سازمان اداری شهرستان را پویا کنند . اگر هر مسئول اداره ای با فرمانداری همکاری نکند باید به فکر مسئولیت دیگری باشد .
دکتر چاوشی در بخش دیگری از سخنانش گفت : درپی انتخاب دولت جدید از سوی مردم ؛  بارقه امید در دل ها ایجاد شده و ما باید باتلاش بی وقفه و شبانه روزی این امید را همواره زنده نگه داریم .
معاون سیاسی انتظامی استانداری تهران آنگاه ضمن تجلیل از خدمات دکتر ضرغام سرپرست سابق فرمانداری وی را از چهره های فرهنگی یاد کرد و گفت :آقای ضرغام خودشان تصمیم گرفتند که به سنگر علمی بازگردند.
دکتر چاوشی در خصوص سوا بق آقای محمدی گفت : ایشان در مسئولیت های متعدد اجرایی و سیاسی خدمت کرده اند ،مسائل را خوب تحلیل میکنند وبر مشکلات و نارسائی ها اشراف کامل دارند لذا امید وارم با تجربیات ارزند ه ای که دارند شاهد رفع مشکلات و معضلات منطقه باشیم .

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود