لیست صفحات
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 1,099
تاریخ انتشار:

انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است

عضو شورای اسلامی شهرقدس ضمن تاکید بر موقعیت میدان قدس در تردد وسایل نقلیه ، گفت: انتخاب پیمانکار مناسب و قوی برای اجرای سریع این پروژه بسیار مهم است. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس…
دسته بندی(ها): اخبار ویژه
ارسال کننده:

عضو شورای اسلامی شهرقدس ضمن تاکید بر موقعیت میدان قدس در تردد وسایل نقلیه ، گفت: انتخاب پیمانکار مناسب و قوی برای اجرای سریع این پروژه بسیار مهم است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه در جلسه شورای اسلامی شهر ضمن بیان این مطلب افزود: در خصوص تقاطع غیر همسطح قدس که مشاور بررسی های لازم را انجام داده و طرح های خود را نیز در صحن علنی شورای اسلامی ارائه داد و بنا بر مشکلاتی که در خصوص تاسیسات زیر زمینی و ایستگاه های تاکسی وجود دارد، به نظر می رسد طرح روگذر مناسب ترین طرح برای این پروژه باشد.

وی اظهار داشت: آن چه که اکنون مهمتر از هر موضوعی است انتخاب یک پیمانکار مناسب و قوی است که بتواند پروژه را در سریعترین زمان ممکن به ما تحویل دهد و برای انتخاب پیمانکار باید تحقیقات خوبی صورت گیرد تا بتوانیم پیمانکاری انتخاب کنیم که پروژه را کامل و سریع به ما تحویل دهد.

در ادامه جلسه عضو شورای اسلامی شهر گفت: با توجه به نارضایتی مردم از پروژه تقاطع غیر همسطح ورودی شهر، شهرداری باید ابتدا این پروژه را تکمیل کند و سپس سراغ پروژه های دیگر برود.

زهرا حسینی افزود: البته پروژه ورودی شهر یک پروژه ملی است ولی مردم از ما به عنوان نماینده خود انتظار دارند که این مشکل را برطرف کنیم، من با پروژه قدس مخالفتی ندارم ولی فکر می کنم که پروژه ورودی شهر باید در اولویت قرار گیرد.

سپس عضو شورای اسلامی شهرقدس گفت: تمام تلاش و هدف شورای شهر و شهرداری رفاه حال شهروندان است و در حال حاضر شهروندان بیشترین نارضایتی را از پروژه ورودی شهر دارند و این پروژه در اولویت قرار دارد.

حمیدرضا وفائی نژاد افزود: متاسفانه در سالهای گذشته نمایندگان مجلس و فرمانداران مختلف شهرستان وعده هایی در خصوص تکمیل پروژه دادند ولی هنوز این پروژه بلاتکلیف است و بهتر است ما بعنوان نمایندگان مردم این پروژه را تمام کنیم تا مشکلات شهروندان کاهش یابد.

وی اظهار داشت: البته بسیاری از کسبه ایی که در اطراف میدان قدس فعالیت می کنند از اجرای طرح روگذر نارضایتی دارند زیرا موجب کسادی کسب و کار آن ها می شود که باید برای این موضوع نیز فکری کرد.

ارسال نظر
صدای همشهریان
علی اقا و تشکر

علی اقا و تشکر

افرین به مسئول ودست اندرکاران این سایت .خیلی خوبه که همه اتفاقات شهرتونو اینجا انعکاس میدهید وبه مردمتون کزارش میکنید.ایشالله خدا اجر زحمتو تلاشتونو بهتون بده.
اقا مجید

اقا مجید

البته زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتن جفاست ولی ایکاش قدری به امکانات رفاهی مردم شهر بیشتر رسیدگی شود...
ادامه لیست »
سخن مسئولین
احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم

عضو شورای اسلامی شهر قدس از احداث بوستان نواری در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس، خدابخش محمدزاده پودینه از ا…
مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، غلامحسین حیدری صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهر قدس از اجرای عملیات بهسازی معابر شهر قدس با اولویت لکه‌گیری…
ادامه لیست »
نظرسنجی

به نظر شما کدام گذینه برای پیشرفت و آبادانی شهر قدس مثمر ثمر می باشد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آخرین خبرها
پروژه های عمرانی شهرداری قدس افتتاح و به بهره برداری رسید افتتاح کامل پلهای کاروانسرا سنگی 1 و 2 پیکان 0 - پرسپولیس 0 ، برانکو : ورزشگاه شهر قدس عالی بود امید به شکستن بن بست ترافیکی با تقاطع غیر هم سطح میدان قدس انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس بسیار مهم است نصب روشنایی در زیر گذر سیاه آب "محور چیتگر" (گزارش تصویری) مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد معرفی مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی آویژه زیبایی های یک حرکت مردمی سورپرایز شاگردان اشتیلیکه در شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم فوتبال کره جنوبی احداث بوستان در حاشیه خیابان شهدای مدافع حرم اجرای پروژه های عمرانی در راستای ارتقا خدمات رسانی به شهروندان است عملکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری قدس مورد تقدیر قرار گرفت بازسازی کامل و زیربنایی ایستگاه یک آتش‌نشانی شهر قدس مهندس حیدری : عملیات بهسازی معابر شهر قدس در حال اجراست سونامی افتتاحیه ها در شهرقدس بازدید مسئولین شهر قدس و تهران از پروژه ادامه اتوبان حکیم و پل شهر قدس دکتر اسدی : توجه به سیمای شهر از اولویت های مدیریت شهری است خیابانی که وجودش لازم بود... کمک بوجه شهر قدس به پل شهر قدس ... مسئولین هم صدا با مردم برای الحاق شهر قدس به تهران بلوار نسترن تکمیل شد ورودی غربی شهر قدس از وجود اصناف مزاحم پاکسازی شد تقسیم امتیاز در ورزشگاه شهدای شهر قدس ، پیکان 1 استقلال 1 گزارش ویژه روی خط تهران از مشکلات پل ورودی شهر قدس ورزشگاه شهدای شهر قدس هر روز ، بروز تر از دیروز ... لیست بازی های پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس پروژه پل ورودی شهر قدس دوباره تعطیل شد! روند ساخت بیمارستان شهر قدس درهاله ای از ابهام/آیا درد این پروژه دوا میشود